Meclis Canlı

Muğla Büyükşehir İlk 5’te Yer Aldı


24.06.2020


Şehircilik alanının marka yarışması olan Golden City Awards 2020 de Halk kategorisinde “Yaşama Değer Katanlar” ana temasında 30 Büyükşehir Belediyesi arasında Muğla Büyükşehir Belediyesi ilk 5 içerisinde yer alarak finale kaldı.

 

Şehircilik alanının marka yarışması olan Golden City Awards 2020 de finale kalan Büyükşehir Belediyeleri arasında Muğla Büyükşehir Belediyesi ilk 5 arasında yer aldı. Halk oylaması yapılan marka yarışmasında Ankara Büyükşehir Belediyesi birinci sırada, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ikinci sırada, Muğla Büyükşehir Belediyesi üçüncü sırada, Manisa Büyükşehir Belediyesi dördüncü sırada ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi beşinci sırada yer alarak finale kaldı. Golden City Awards 2020 nin bu yıl ki ana teması “Yaşama Değer Katanlar” idi.

 

Oylamanın devam ettiği yarışmada hangi Büyükşehir Belediyesinin birinci olacağı henüz belli değil.Türkiye’de Yaşama Değer Katanlar ve tüm alanlarda proje ve üstün başarı sağlayanların uluslararası arenada ön plana çıkarılmasını sağlayan yarışmanın ödül töreni 31 Ağustos 2020 tarihinde İstanbul’da yapılacak.