Meclis Canlı

HAYTAP’dan Başkan Gürün’e Ziyaret ve Teşekkür


15.10.2019

HAYTAP Hayvan Hakları Federasyonu temsilcileri Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ü ziyaret etti.

 HAYTAP 13.Ulusal Temsilciler Toplantısı için Muğla’ya farklı şehirlerden gelen HAYTAP temsilcileri Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ü ziyaret etti ve gezdikleri Geçici Hayvan Bakımevi için Başkan Gürün’e teşekkür etti.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde düzenlenen HAYTAP 13. Ulusal Temsilciler Toplantısı’ndan sonra Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ü ziyaret eden HAYTAP üyeleri Muğla’daki tüm barınakları gezdiklerini ve incelediklerini, Büyükşehir Belediyesi’nin Muğla’ya kazandırdığı barınağın Türkiye’nin sayılı barınakları arasında olduğunu söylediler ve Başkan Gürün’e can dostlara verdiği önem için teşekkür ettiler.

 Başkan Gürün; “Yaşamaktan ve hizmet etmekten gurur duyduğumuz Muğlamızda örnek projeleri hayata geçirmeye, bu güzel şehre değer katmaya devam edeceğiz.”

 İstanbul, Eskişehir, Van, Osmaniye, Hakkari’den gelen HAYTAP temsilcilerine ziyaretleri için teşekkür eden Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, yerel yönetimler olarak yaşadıkları şehirde tüm canlılar için en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını, Muğla’ya kazandırdıkları Geçici Hayvan Bakımevi’nin tamamen can dostlar düşünülerek dizayn edildiğini ve kendileri için en özel yatırımlarından biri olduğunu söyledi. Başkan Gürün; “HAYTAP yaptığı çalışmalarla can dostlarımız için farkındalık yaratan, eğitimler veren çok aktif bir federasyon. Farklı şehirlerden gelen temsilcilerle güzel Bodrumumuzda 13.Ulusal Temsilciler toplantılarını gerçekleştirdiler. Muğlamızda can dostlarımız için hayata geçirdiğimiz Geçici Hayvan Bakımevi’ni ziyaret eden, çok beğenen federasyon üyelerine çok teşekkür ediyorum. Türkiye’nin birçok ilinde barınakları ziyaret eden üyelerin fikirleri bizler için çok değerli. Onların da görüşlerini alarak can dostlarımız için hayata geçirdiğimiz tesisimize daha neler yapabilirizi ekiplerimiz çalışacak. Yaşamaktan ve hizmet etmekten gurur duyduğumuz Muğlamızda örnek projeleri hayata geçirmeye, bu güzel şehre değer katmaya devam edeceğiz.” dedi.