Live Stream

Büyükşehir Belediyesi Yol Çizgi Ekipleri Seydikemer’de


07.10.2015

Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri, Muğla İli genelinde yol çizgilerini yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından yatay trafik işaretleme çalışmalarında kullanılmak üzere araç filosuna kazandırılan soğuk yol çizgi aracı ile Muğla İli genelinde işaretleme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Seydikemer İlçesinde Kumluova, Karadere, Demirler, Saklıkent ve Ören Mahallelerinde yol çizgilerini yenileyerek güvenli yol çalışmalarına devam etti.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Alper Kolukısa, zamanla silinerek tahrip olmuş yol çizgilerini, gece görünürlüğü için uygun ve aşınmaya karşı uzun ömürlü yol çizgi boyaları ile yenileme çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Alper Kolukısa;“Taşıt yollarının güvenliğini sağlamak için büyük öneme sahip olan yol çizgilerinin (yatay işaretleme) deforme olan kısımlarını yenileme çalışmaları yapıyoruz. Ekiplerimiz Muğla İli genelinde yayaların ve sürücülerin daha düzenli ve güvenli bir trafik akışı içerisinde olmaları için yaya geçidi ve yol çizgi yenileme çalışmalarına tüm hızla devam ediyor.” dedi.