Geri Haber Listesine Git

Büyükşehir 14 Şubat’ta Herkesi “MuğlAşk” Stantlarına Bekliyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Muğla ili genelinde hazırladığı “MuğlAşk” alanları ile sevgilileri bir araya getirerek ödüllendiriyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü için hazırladığı, Muğla ili genelinde işlek alanlara yerleştireceği “MuğlAşk” fotoğraf stantlarında fotoğraf çekilen ve bu fotoğrafları sosyalmedya@mugla.bel.tr adresine yükleyerek yarışmaya hak kazanan 6 çifti çeşitli hediyelerle ödüllendirecek. 14 Şubat Sevgililer Günü’nden itibaren, 15 Şubat 2016 gün bitimine kadar “MuğlAşk” alanlarında fotoğraf çekilen ve bu fotoğraflarınısosyalmedya@mugla.bel.tr adresine yükleyen çiftlerin fotoğrafları 16 Şubat 2016 Salı Günü https://www.facebook.com/muglabelediye adresinde yayınlanarak 20 Şubat 2016 gün bitimine kadar oylanacak. Oylamaya göre ilk altıya giren çiftlere çeşitli ödüller verilecek. Yarışmanın katılım şartları ve yarışma ile ilgili bilgileri ve ayrıntıları vatandaşlarımız www.mugla.bel.tr adresinden öğrenebilecek.

“Sevginin, Gülümsemenin Hiçbir Maliyeti Yok”

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Hedefimiz1Muğla1Bir sloganında olduğu gibi Muğla ili genelinde sevgililer gününde bir araya gelmeyi, birlikte olabilmeyi, aynı kare içinde bir fotoğrafla o anları ölümsüzleştirmek için bu projeyi gerçekleştirdiklerini söyledi ve Muğla’da ve bütün ülkede sevgiye, hoşgörüye, güleryüzle ihtiyaçları olduğunu söyledi. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün; “Muğlamızda bütün çiftlerimizi Sevgililer Günü’nde ilçelerimizde hazırladığımız MuğlAşk stantlarına bekliyoruz. Hedefimiz1Muğla1Bir sloganı ile bütün ilçelerimize hizmet verirken bu özel günde bütün çiftlerimizi aynı fotoğraf karesi içerisinde sevgiyle gülümserken ölümsüzleştirmek istedik. Sevgiye, hoşgörüye,  gülümsemeye en çok ihtiyacımız olduğu bugünlerde birbirimize daha sıkı sarılmalı, sevdiklerimize sahip çıkmalıyız. Çünkü sevginin, gülümsemenin hiçbir maliyeti yok.” dedi.