Live Stream

23 Nisan Spor Şenliği Sona Erdi


27.04.2015

Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen 23 Nisan Spor Şenliği sona erdi.

Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı’nın organize ettiği 23 Nisan Spor Şenliğinin ilk ayağı 18 Nisan Cumartesi günü Düğerek Sosyal Tesislerinde, basketbol, masa tenisi, tenis ve satranç dallarında 150 ye yakın sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi. Şenliğin ikinci ayağı olan Mini Hentbol etkinliği, 21 Nisan Salı günü 18 kız, 20 erkek mini hentbolcunun katılımı ile Köyceğiz’de yapıldı. 26 Nisan 2015 tarihinde ise Muğla Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, Bodrum Voleybol Spor Kulübü, Dalaman Belediye Spor Kulübü, Muğla Gençlik Spor Kulübü, Milas Belediye Spor Kulübü, Kemer Doğan Spor Kulübü ve Piri Reis Koleji olmak üzere 13 takımın katılımı ile mini voleybol şenliği Düğerek Spor Salonunda yapılarak 2015 yılı 23 Nisan Spor Şenliği tamamlandı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkan V. Ali İnan konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi; “ 23 Nisan 2015 yılı kutlamaları çerçevesinde ilk kez düzenlediğimiz Muğla Büyükşehir Belediyesi ‘23 Nisan Spor Şenliği’ etkinliklerimizde çocuklarımız doyasıya spor aktivitesi yaparak 23 Nisan haftasını sporla renklendirdiler. Mini Voleybol şenliğimize katılan 120 çocuğumuzun aktivitelerine velilerimiz ve yakınlarının katılması da bizleri oldukça memnun etti. 23 Nisan Spor Şenliğimiz önümüzdeki yıllarda da geliştirilmiş olarak ve spor dallarını arttırılarak devam etmek istiyoruz. Şenliğimize katılım gösteren tüm sporcularımıza, antrenörlerimize, çocuklarımıza ve velilerimize teşekkür ediyoruz. “