Geri Tüm Duyurular

Menteşe İlçesi Abdi İpekçi Caddesi (Kademe Mevki) ile Rıfat Ayaydın Caddesi Üzerinde Yapılacak Olan 1. Etap Yol Çalışması Nedeniyle Geçici Güzergâh Değişikliği


Menteşe İlçesi Abdi İpekçi Caddesi, Kandere köprüsü arasında ve Rıfat Ayaydın Caddesinin Cevizli Sokak Kesişimine kadar (Sabri Acarsoy İlkokulu) olan kesimdeki yol çalışması nedeniyle 12/05/2020 Salı günü saat sabah 09.00’da araç trafiğine kapatılacaktır.

Yol çalışması tamamlanıncaya kadar, Akçova, Yeşilyurt, Bayır, Kafaca, Menteşe Yapı Koop. ve Stadyum-Şehiriçi-Akyol-Kademe, Menteşe Yapı Koop - Tıp hattında hizmet veren araçlarımız gidiş güzergahında; Hasan Ali Yücel Caddesi, Aylin Karaca Kavşağı, Cumhuriyet Caddesi, Cumhuriyet Meydanı, Recai güreli Caddesi Abdi İpekçi Caddesi istikametinden güzergahlarına devam edeceklerdir.

         Akçova, Yeşilyurt, Bayır, Kafaca, Menteşe Yapı Koop. ve Stadyum-Şehiriçi-Akyol-Kademe, Menteşe Yapı Koop - Tıp hattında hizmet veren dönüş istikametinde Atatürk Caddesi (Şehitlik Anıtı), Atatürk Bulvarı, Çeyiz Sokak, Ceviz Sokak, Rıfat Ayaydın Caddesi, Hasan Ercan Caddesi üzerinden Zübeyde hanım Caddesine Çıkacaktır.

İkizce ve Kozağaç Mahallesi ve Kademe Bölgesine belirli saatlerde giriş yapan toplu taşıma araçları Abdi İpekçi Caddesi Şehitler Anıtı istikametinden Atatürk Bulvarını takiben, Çeyiz Sokak, Ceviz Sokak, Rıfat Ayaydın Caddesi, Hasan Ercan Caddesi üzerinden Zübeyde hanım Caddesine çıkacaktır.
Kırmızı: Trafiğe Kapalı Olan Yol

Yeşil:    Özel Araçlar için Alternatif Güzergah

Mavi:     Akçova, Yeşilyurt, Bayır, Kafaca, Menteşe Yapı Koop. ve Stadyum-Şehiriçi-Akyol-Kademe, Menteşe Yapı Koop - Tıp hattı Güzergahı