Geri Tüm Birimler

Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü


Hasan BEYHAN

Bilgi Teknolojileri Şube Müdürü

Özgeçmiş

Hasan Beyhan, 9 Eylül Üniversitesi Muğla İşletmecilik Yüksek Okulundan 1988 yılında mezun oldu ve aynı yıl Muğla İl Özel İdare Müdürlüğünde memuriyet hayatına başladı. 1990 yılında 8 ay askerlik görevini yaptıktan sonra Bütçe Plan Müdürlüğünde memurluğa devam etti. 1993 yılında Kontrol Memuru olarak atandı. 1998 yılında Kontrol Memurluğu yanında Bilgi İşlem Sorumlusu olarak görevlendirildi. 2001 yılında Bilgi İşlem Müdürü oldu. 2014 yılında 6360 Sayılı Yasa ile Muğla İl Özel İdaresi tüzel kişiliğinin kaldırılmasından sonra Muğla Büyükşehir Belediyesinde Yönetim Bilgi Sistemleri Şube Müdürü, Adres Bilgi Sistemleri Şube Müdürü, İdari İşler Şube Müdürü ve son olarak Bilgi Teknolojileri Şube Müdürü olarak görevlendirildi.

1964 yılında doğdu. Evli ve iki çocuk babasıdır.


Şube Müdürlüğü Görevleri ve Çalışma Alanı

Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin bilişim sistemleri faaliyetleri Bilgi İşlem Daire Başkanlığı altında Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü tarafından yürütülmektedir.

Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü, Muğla Büyükşehir Belediyesi‘nde bilgisayar ortamında yürütülen hizmetlerin verimli çalışmasını sağlamakta, bilgi işlem konusunda birimler arasında koordinasyon çalışmalarını yürütmektedir. Vatandaşlara daha kaliteli ve hızlı bir hizmet verilmesini sağlamak amacıyla bilişim teknolojisinin getirdiği çağdaş imkânlardan yararlanmak için yeni teknolojileri takip ederek, belediye personelinin kullanımına sunmaktadır.

Muğla Büyükşehir Belediyesi‘nde mevcut bilgisayarlarda kurulmuş olan programların bakım ve güncelleştirmelerinin yapılması, dış tehditlere karşı güvenlik önlemlerinin alınması, internet ve intranet fonksiyonlarının etkin ve uyumlu çalışması, tüm bilgisayar, yazıcı ve yan donanımlarının tamir ve bakımları Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü tarafından yapılmaktadır.

 

Tel : 0 252 214 07 00
Web : www.mugla.bel.tr
E-Posta : hasanbeyhan@mugla.bel.tr